Parę słów o nas
Mam na imię Kinga, mam lat 20. Kocham zwierzęta. Sama posiadam dwa w domu. W wolnych chwilach lubię czytać książki i oraz poznawać nowych ludzi i pomagać jeśli tylko mogę. Oraz spotykać się z moimi przyjaciółmi. Interesuję się muzyką, informatyką, modą i makijażem.
Będę się podpisywać Kinia.
Facebook: KLIK!Siemka. Nazywam się Klaudia. Mam 21 lat mieszkam we Wrześni koło Poznania. Od urodzenia jeżdżę na wózku, gdyż urodziłam sie z rozszczepem kręgosłupa. Ukończyła technikum ekonomiczne. Uwielbiam słuchać muzyki, czytać książki ( kryminały, młodziezowo-miłosne) bardzo kocham zwierzęta. Nie dawno spełniło sie moje marzenie, dostałam upragnionego przyjaciela Luisa (Buldog francuski ma 6 miesięcy) kocham go najbardziej na świecie. 
Facebook: KLIK
Hej!
Jestem Monika, mam 21 lat. „Istnieć nie znaczy żyć” – to moje motto. Co mnie wyróżnia? Szczera chęć pomocy innym, bo wiem, że jedno dobre słowo, czy gest może wiele zmienić. Jestem osobą niepełnosprawną od urodzenia, co oznacza, że mimo młodego wieku wiele już doświadczyłam. Teraz chcę się tym podzielić z Tobą. Chcę pokazać każdemu, że pomimo przeciwności losu można naprawdę ŻYĆ i być szczęśliwym. Ukończyłam liceum na profilu humanistycznym . Teraz uczęszczam do szkoły policealnej na profilu rachunkowość. Uwielbiam słuchać muzyki, czytać książki i oglądać komedie romantyczne. Kocham zwierzęta zwłaszcza psy . Mam jednego w domu wabi się Nico . Kocham go bardzo.
Jeśli masz problem i chcesz , żebym Ci spróbowała pomóc lub chociaż wysłuchała zapraszam do kontaktu .

  Facebook : KLIK